Asystent doboru zrządzenia

sprzątanie

Cleaning Company Twoja firma sprzątająca

Od ponad dwudziestu lat firma sprzątająca Cleaning Company działa na rynku jako dostawca szerokiego wachlarza usług porządkowych. Lata pracy i zdobywanie coraz to nowych doświadczeń zaowocowało wypracowaniem systemów realizacji usług, które gwarantują naszym klientom ich najwyższą jakość.

 

I dzięki temu dzisiaj cieszymy się zaufaniem tak wielu klientów. Nasze usługi (m.in. kompleksowe sprzątanie biur) wykonujemy obecnie zarówno dla najbardziej znanych i reprezentacyjnych miejsc we Wrocławiu, takich jak Port Lotniczy czy siedziba Narodowego Banku Polskiego, jak i dla dużych firm handlowych, obiektów biurowych oraz placówek służby zdrowia.

 

Naszą specjalnością są prace pozwalające na bieżące utrzymanie czystości w różnego rodzaju obiektach. Usługi te realizujemy wewnątrz budynków biurowych, handlowo–usługowych, bankowych, przemysłowych, opieki zdrowotnej, oświatowych, sportowych i rekreacyjnych, użyteczności publicznej, wewnątrz budynków mieszkalnych i innych.

 

Przez cały rok oferujemy utrzymanie czystości terenów zewnętrznych, które polega na oczyszczaniu chodników i ciągów pieszo-rowerowych, przystanków, parkingów, podwórek i posesji, przestrzeni międzyblokowych, terenów zielonych.

 

Zapraszam na naszą nową stronę:

www.utrzymanie-czystosci.pl