Asystent doboru zrządzenia

SERWIS

CLEANING COMPANY dysponuje serwisem, który stanowi jednostkę wewnętrzną firmy. To pozwala na wsparcie działu handlowego oraz usługowego już w fazie pozyskiwania klienta poprzez pomoc w optymalnym doborze maszyny czyszczącej, jak również projekt i stworzenie rozwiązania niestandardowego umożliwiającego jej dostosowanie do specyfiki i potrzeb danego obiektu, stanowiska pracy czy linii technologicznej.

Czynny udział w prezentacjach oraz szkolenie personelu w trakcie dostawy urządzenia pozwalają na poznanie warunków, w jakich będzie pracowało, a tym samym dają możliwość przekazania klientowi istotnych wskazówek, zastosowanie których pozwoli na uniknięcie przestojów i awarii związanych z niewłaściwą eksploatacją, ograniczenie wydatków na środki chemiczne, materiały eksploatacyjne oraz części.

 

Nasza oferta serwisowa obejmuje:

- przeglądy w trakcie gwarancji i po jej zakończeniu
- naprawy i remonty kapitalne urządzeń
- dobór i sprzedaż akcesoriów oraz części zamiennychGwarantujemy:
- czas reakcji na zgłoszenie 24 - 48 godzin
- naprawę na miejscu "u klienta"
- transport urządzeń do i z naszego warsztatu do miejsca pracy - profesjonalną obsługę przez doświadczonych pracowników serwisowych
- atrakcyjne stawki serwisowe oraz ceny części zamiennych i materiałów eksploatacyjnychSerwisujemy urządzenia takich producentów, jak:

- Nilfisk, Nilfisk-ALTO, Nilfisk-CFM, Nilfisk Advance
- Viper
- Tecnovap
- Cleanfix
- Tennant
- Wap
- Kew
- Fimap
KONTAKT:

- e-mail: serwis@cleaningcompany.com.pl
- telefon: 71 79 360 51