Asystent doboru zrządzenia

Ultrawysokie ciśnienie

Agregaty wysokociśnieniowe przeznaczone do specjalistycznych prac i uzyskują ciśnienie pompy od 350 do 850 bar. Maszyny te zaprojektowano z myślą o różnych gałęziach przemysłu takich, jak: morski, naftowy, gazowy, energetyczne, budownictwo i inne.
Maszyny te przeznaczone są nie tylko do czyszczenia i mycia różnych powierzchni. Są one zdolne do usuwania kamienia kotłowego, rdzy i są w stanie przeciąć beton.Możliwe zastosowania:

  • Usuwanie alg z konstrukcji betonowych
  • Usuwanie farby, graffiti i rdzy ze struktur betonowych i stalowych
  • Usuwanie pyłu, brudu, ziemi i błota z posadzek
  • Skuteczne zmywanie oleju i smarów z silników i części mechanicznych
  • Zmywanie brudu i soli z pokładów statków
  • Szorstkowanie betonu
  • Czyszczenie rusztowań
  • Usuwanie kamienia kotłowego
  • Czyszczenie maszyn budowlanych

 

 

 

CAPTCHA Image

 

CLEANING COMPANY

Aleja Poprzeczna 76
51-167 Wrocław

NIP 899-010-00-92
REGON 930272365

 
tel./fax: (71) 79 360 51
kom.  506 191 880,  506 191 881

email: biuro@cleaningcompany.com.pl

 

godziny otwarcia
8:00 16:00
Poniedziałek - Piątek

 

Administratorem danych osobowych jest firma Cleaning Company z siedzibą we Wrocławiu przy al. Poprzecznej 76/12-16 , NIP: 899-01-00-092, REGON 930272365. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/łam poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Cleaning Company.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu dalszej korespondencji, wysyłania informacji/ofert handlowych, prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/łam poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Cleaning Company.